Гарантія на товари

Гарантія на товари

Гарантія на товари
Відповідно до чинного законодавства України будь-який придбаний товар може бути повернутий або обміняний у 14-денний термін з моменту покупки за умови, що товар не використовувався, збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні наклейки, товарний чек (або інший документ, що підтверджує оплату) ).

В умовах воєнного стану, і особливо енергетичної кризи, що склалася у нас в країні, ми були змушені прирівняти всі видані раніше гарантії до 1 місяця з дня покупки. Видані більш тривалі гарантії, вважати не дійсними, оскільки вони не відображають усієї ситуації енергетичної кризи (форс-мажор, лиха тощо) що відбулася, і не передбачають таких режимів роботи та експлуатації, в яких доводиться функціонувати їм сьогодні, простими словами не за прямим призначенням. Докладніше у самому низу статті.

У середньому всі акумулятори поширюється гарантія від 14днів до 12 міс. Також магазин залишає за собою право встановлювати будь-який інший термін гарантії на свої товари, та роблячи покупку, ви погоджуєтесь з цими умовами.
У разі акумуляторів також не допускається повернення товару в розрядженому стані, з напругою на клемах менше 12В для 12В АКБ, або менше 6В - для 6В АКБ. Сервісний центр не прийме таких АКБ.
Гарантія поширюється на заводські дефекти, за умови, що збережена заводська упаковка, і товар не був схильний до зовнішніх впливів, які могли спричинити вихід його з ладу. Якщо це АКБ-клеми не повинні бути сильно подряпані при поверненні (не повинно бути слідів використання).

Гарантія не поширюється на неправильну експлуатацію, або неправильне зберігання АКБ (наприклад, засульфатовані через тривале перебування в розрядженому або недозарядженому стані, що визначається при розтині АКБ).
Транспортування товару, що повертається, або відправлення в сервісний центр у гарантійний термін, здійснюється за рахунок покупця (відправника), наприклад, у разі пересилання транспортними компаніями з іншого міста. При відправленні, з товаром надсилається документ, що підтверджує купівлю та гарантію, або його копія.

Адреси сервісних центрів, у залежності від виробника, уточнюйте, написавши нам на пошту av@aky.com.ua . Ми не є сервісним центром товарів, що продаються.
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.
Не секрет, що акумулятори дуже специфічний товар щодо їх гарантійних випадків.

В основному є два види «несправностей», які можна розділити на гарантійні (не з вини користувача, або пристрої на якому використовуються, їх називають "виробничі дефекти" пов'язані з виготовленням), і другий тип - не гарантійні - "експлуатаційні", що виникли в процесі використання батареї (з вини користувача або пристрою, або недотримання номінальних умов користування). Насправді, їх не так багато. Кожен з них легко визначається, без розтину АКБ, або з розкриттям, якщо це необхідно. Давайте розглянемо детальніше, і максимально простими словами та термінами ознайомимо вас із ними.

Гарантійні:

Шлюб. На відміну від автомобільних, заливних АКБ, де дефектність може мати трохи більш складний характер, то AGM не обслуговуються в цьому відношенні значно простіше відбраковувати, тому що вони або працюють відразу, у випадку робітників, або відразу не працюють зовсім - це шлюб (У нашій компанії трапляється дуже рідко, оскільки товар 2 разу проходить тестування, під час приймання складу і за відвантаженні покупцю). Але все ж таки, якщо і допустити, то бракований акумулятор просто ні за яких умов не буде працювати в перший же день покупки, спочатку, і не зможе віддавати навантаження (лампочка не світитиме, моторчик не крутитиме і т.д.). Відповідно такі випадки вирішуються зазвичай відразу, у перші 14 днів після покупки. (Зарядні пристрої при цьому дефекті можуть заряджати його, або показувати на індикаторах, що АКБ повністю заряджений). Заміна в цьому випадку надається без будь-яких питань. Фактично в 100% випадків цей пункт виникає при недовірці або невиявленні шлюбу на заводі виготовлювачі, і в корені найчастіше є причиною, яку ми опишемо прямо зараз, нижче, під номером «2».
Обрив ланцюга, або замкнута (неробоча) банка (коротке замикання) під час експлуатації батареї, і в окремих випадках шлюб із заводу. Зустрічається зазвичай не часто. При цьому акумулятор може виглядати як робочий, на ньому обов'язково буде напруга 12, або 10 Вольт (найчастіше 10) - для 12 Вольтових акумуляторів, (а для 6 Вольт відповідно 5-6 Вольт), але віддавати свою потужність (ємність) він не може. Таку несправність легко визначити, - при легкій